Sobota 24. října 2020, svátek má Nina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 24. října 2020 Nina

Tres faciunt panoptikum

5. 04. 2019 11:44:38
„V čekárně už nikdo není. Tak tomu říkám dobrý výkon“, říká každý večer v ČT sexuolog MUDr. Radim Uzel CSc.

Argin max

V čekárně už nikdo není. Tak tomu říkám dobrý výkon“, říká každý večer v ČT sexuolog MUDr. Radim Uzel CSc. Nevadí mi, když to slyším několikrát za večer a mohu přitom pohlédnout do hlubokého výstřihu krásné dívky. Vadí mi jen, že mi to stále říká předseda základní organizace KSČ, obdivovatel bývalého komunistického předsedy vlády a jednoho z normalizačního tria Husák, Štrougal a Bilak. Tito tři spolu s ostatními nomenklaturními vykonavateli normalizace - zpětné sovětizace Československa po roce 1968, byli prosovětští zrádci ochotně sloužící Brežněvovi a sovětské okupační moci. Propagátor Argin Max je navíc i obhájcem vybrané mluvy prezidenta Miloše Zemana. Nevím, jaký má Argin Max účinky, dovolil bych si tvrdit, že asi takové, jako měla propagace komunismu soudruhem předsedou MUDr. Uzelem. Nechtěl by se náš nejznámější sexuolog aspoň trochu omluvit za své horlivé odsuzování Václava Havla a jiných disidentů, jak činil ve své stranické organizaci v Ostravě? V každém případě mi jeho televizní večerní reklamní vstupy vadí, stejně jako když jeho KSČ pro sovětskou okupaci v srpnu 1968 vymyslelo termín „vstup bratrských vojsk“ a publicista Vladimír Škutina z toho pro sovětské okupanty odvodil termín „vstupitelé“ . Zažil jsem toho v komunismu dost, než abych od bývalého propagátora komunismu vstřebával ještě jeho reklamu na sexuální pilulky. Je ovšem třeba ocenit rychle se měnící objekty propagačního zájmu pana doktora. Jako sexuolog ví, že někdy to se sexem jde, jindy nejde. S komunismem to nejde nikdy, s Milošem Zemanem to začíná nejít také a tak jedině Argin max spolehlivě vyprazdňuje čekárnu jeho ordinace. Když už se musíme dívat denně na agenta Falmera, alias předsedu KSČM Filipa a poslouchat jeho stesky, že česká zahraniční politika opouští české národní zájmy, které komunistická strana na 40 let zaprodala Sovětskému svazu, proč ještě argo, pardon margo toho, bych měl brát nějaké pilulky. Není toho komunismu odshora dolů po několika desetiletích moc ? Mrzí mne jen, že ČT mi za mé koncesionářské poplatky servíruje komunismus již ne po kapkách, ale po celých kapslích. Pane doktore, s osvětou komunismu Vám to nevyšlo, na Štrougala v dobrém vzpomíná málokdo a jediné, co stojí zato, je mluva našeho prezidenta. Tu je třeba hájit do posledního slova, nejen do všech těch falešných obvinění, za které byl několikráte pravomocně odsouzen, do všech urážek, pomlouvání a napadání jiných, ale i do všech těch k..d. Již z toho je zřejmé, že pan MUDr. Radim Uzel CSc. toho o psychologii moc neví, ale ve své sexuologické profesi je skutečně jedinečný !

Ještě tanky...

Tuto neděli jsem doprovodil svoji známou z Francie na Hrad.. Nebyl jsem tam dlouho a poprvé viděl bezpečnostní opatření zavedená za prezidenta Zemana. Je to stejné jako na letištích. Vlastně horší. Za komunistů byl Hrad plný západních Němců, nyní je plný mladičkých Japonek. Skutečně potvrzují japonské přísloví, že kdyby lidstvo bylo stromem, byla by Japonka jeho květem. Nepovažoval jsem za vhodné uposlechnout žádosti o vyndání opasku z kalhot, abych si nemusel před těmi květy přidržovat kalhoty. Za socialismu jsme měli být hrdí na reálný socialismus, nyní na zabezpečený Hrad ? Kdo viděl ohradu......bránící vyvěšování trenýrek, se může těšit na další bezpečnostní opatření. Další atrakce pro květy Japonska ? Ne, další ostuda. Bránit vyvěšování nějakých kusů textilu na střechách Hradu je zbytečné. Jednou přiletěl náčelník jednoho z domorodých kmenů do Londýna a v letištní hale zarazil do podlahy totem svého kmene a prohlásil, že zabírá celou Anglii pro svůj kmen, jako to dělali Britové, když vytvářeli svoji koloniální říši. Proč by se příští trenýrky nemohly vyvěsit stejným způsobem ?

Po zevrubné prohlídce Hradu jsem zjistil, že dosavadní bezpečností opatření na ochranu pana prezidenta Zemana jsou zcela nedostatečná. Hradní stráž v parádních uniformách se zlatými šňůrami vyzbrojených poloautomatickými puškami vz. 52, byť nyní doplněná vojáky v polních maskovacích uniformách vyzbrojených německými samopaly typu Heckler Koch a pistolemi v pohotovostních pouzdrech nemůže bezpečnost Hradu a pana prezidenta zajistit. Podle mého názoru musí před všemi vchody na Hrad stát dva tanky a být zřízena kulometná hnízda a nad Hradem by měly stále hlídkovat dvě stíhačky Gripen. Všichni turisté, zejména květy lidstva, je nutné podrobovat osobním prohlídkám. Kdo pamatuje reálný socialismus, pamatuje také, kam a co ženy dokázaly ukrývat při kontrolách na západní hranici. Jedině tak může být zajištěna ochrana našeho milovaného pana prezidenta.

Poslední volby ANO

Abychom mohli přejmenovat tento článek na „Tres faciunt panoptikum“ ze známého výrazu „Tres faciunt collegium“ (Tři tvoří spolek), musíme se zmínit ještě o ANO a jeho posledních volbách. Byly to nervy, jestli Andrej Babiš opět stane v čele své strany, jestli program bude trochu více do leva, nebo trochu více do prava, jestli Faltýnka nenahradí Jermanová – Pokorná, jestli Jermanovou - Pokornou nenahradí Vondráček atd..... Ještě, že to máme již za sebou. Podruhé bych to již nechtěl zažít.

Autor: Milan Hulík | pátek 5.4.2019 11:44 | karma článku: 20.32 | přečteno: 719x

Další články blogera

Milan Hulík

Kdo jej zastaví?

Miloš Zeman se nechal slyšet, že vyhladoví senát. Kdo nechá ale vyhladovět jeho, za jeho ostudy, které dělá svému státu a jeho občanům.

30.4.2019 v 13:29 | Karma článku: 29.45 | Přečteno: 828 | Diskuse

Milan Hulík

Návštěvy z historie

Bylo to koncem 50 let, kdy do socialistického Československa přišel první americký film, kterým byla filmová epopej „Vojna a mír“ podle slavného románu L.N.Tolstého.

8.4.2019 v 11:00 | Karma článku: 20.58 | Přečteno: 459 | Diskuse

Milan Hulík

Není ústav jako ústav

Jednou za hluboké normalizace jsem šel po Kampě kolem budovy s nápisem „Ústav pro studium díla Zdeňka Nejedlého“.

8.10.2018 v 10:17 | Karma článku: 22.72 | Přečteno: 691 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Tomáš Briaský

Hommage á Roman Prymula

Žijeme ve strašlivé době. Hodnota lidského života v boji o moc není nic jiného než externalita, s jejíž ztrátou je nutné počítat při instalaci jediné, „správné demokracie“.

23.10.2020 v 17:26 | Karma článku: 14.37 | Přečteno: 293 |

Jan Tichý(Bnj)

Bumerang s rychlostí Blesku

Tak mne cosi inspirovalo a už je to zase jinak. Dobrej chaos. Chtěl jsem původně začít tak, jak jsem to původně pochopil. A ono je to prý jinak.

23.10.2020 v 14:55 | Karma článku: 13.21 | Přečteno: 533 | Diskuse

Radka Kielbergerová

O jednom domku nad řekou aneb kdyby věci normálně fungovaly (nepatrná glosa Ovčáčkové)

Nebudu se tolik zabývat vinami a ukazovat tolik směrem Prymula a Faltýnek. Našiju to opět do našeho prezidenta. Proč? Protože je "válka", lidé dobří. A pantáta sjednotitel má tak nějak být u všeho a učit zodpovědné chůzi po hraně

23.10.2020 v 14:38 | Karma článku: 17.08 | Přečteno: 400 | Diskuse

Jan Pražák

Jsem doma, nechodím mezi lidi a furt žeru

„Sedím zavřená doma, krom práce se nedostanu mezi lidi, furt žeru a tloustnu,“ stěžovala si mi Maruška, když jsem jí zavolal a zeptal se, jak se jí daří. A jako důvod otráveně dodala, že kvůli Frantovi nemůže chodit nikam ven.

23.10.2020 v 14:31 | Karma článku: 20.19 | Přečteno: 418 | Diskuse

Zuzana Zajícová

Pěkně jsem se v plukovníkovi sekla

Svým čtenářům se omlouvám za předešlý článek. Měla jsem se řídit instinktem, jenž mi vždycky dobře radil, a který jsem neuposlechla.

23.10.2020 v 13:32 | Karma článku: 29.61 | Přečteno: 1566 | Diskuse
Počet článků 30 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1246

Z důvodu věznění otce vyučený zedník, absolvent stavební průmyslovky, advokát, aktivní již za bývalého režimu jako obhájce politicky pronásledovaných osob, člen VONS a humanitárních organizací, publicista, novinář a historik. Více na www.milanhulik.cz

Najdete na iDNES.cz